Tipy

Náš tip pre ergonomické sedenie

V našej spoločnosti sa snažíme mať v portfóliu svojich produktov vždy širokú škálu ponúkaných stoličiek a pre ľahšiu orientáciu sme ich zaradili do troch kategórií, KLASIC, ELITE a PRÉMIUM.
Dnes Vám predstavíme našu najpredávanejšiu stoličku KATE z kategórie KLASIC.

Každá svetová značka má v ponuke aj produkty za rozumnú cenu, kde nižšia cena nie je na úkor kvality, takzvanú „ľudovú voľbu“. V našej ponuke je to práve stolička KATE.

Stoličku KATE máme v ponuke už od roku 2018, a podľa nášho informačného systému sme do dnešného dňa vyrobili a predali neskutočných 1163 ks a radi by sme sa podelili aj o ďalšie neuveriteľné číslo, ktorým je množstvo reklamácií: 0 ks. Tieto čísla sme avizovali aj výrobcovi komponentov tejto stoličky a ubezpečili nás, že táto stolička ešte bude veľmi dlho v ponuke, lebo sa veľmi osvedčila aj v Taliansku.
Vďaka týmto číslam sme schopní na túto stoličku poskytnúť až 4 ročnú záruku, čím Vás ubezpečíme, že nekupujete mačku vo vreci.

Vyrábame ju v najvyššej výbave, čo znamená, že sú použité všetky doplnky, ktoré výrobca k tejto stoličke má v ponuke. Napr. slider, ktorý nám umožní hĺbkové nastavenie sedacej časti, čo môže byť veľmi účinná funkcia pre objemnejších ľudí, lebo pomocou jednej páky vieme priestor sedacej časti rozšíriť. Ďalej, výškovo a hĺbkovo nastaviteľnú bedrovú opierku – táto stolička má ergonomicky tvarovanú fixnú opierku, preto maximálny komfort vieme doladiť práve s nastaviteľnou bedrovou opierkou. Univerzálne kolieska, 2D područky s mäkkou dotykovou plochou, kvalitný piest, synchrónna mechanika s aretáciou vo viacerých polohách s antishock systémom sú samozrejmosťou pri tejto stoličke.

Sedaciu časť tvorí viacvrstvová buková preglejka a 5 cm hrubá studená pena, vďaka čomu je sedadlo pevné a zároveň aj pohodlné.
Pri čalúnení používame látky najvyššej kvality s Martindale testom (test na počet oderov, ktoré látka vydrží) od 90.000 a vyššie, čo danú látku zaraďuje do kategórie látok určených na náročné užívanie vo verejných priestoroch.