o nás

Oslavujeme
30. narodeniny

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1992. Za toto bohaté obdobie sme obslúžili tisíce spokojných zákazníkov. Naše produkty sa nachádzajú nie len vo Vašich domácnostiach ale aj vo veľkých firmách. Mnohé z našich kancelárskych kresiel a kancelárskych stoličiek vyrábame my sami. Náš vlastný sortiment dopĺňame o kvalitné výrobky dovezené zo zahraničia priamo od výrobcu, tým sa nám darí vytvárať pre našich zákazníkov tie najlepšie ceny. Našimi konkurenčnými výhodami sú:

Naše hodnoty

Uznávame princípy, ktoré sme si stanovili pri samotnom vzniku firmy.
Svojich klientov nikdy nezavádzame a vždy vytvárame len také riešenia, ktorým sami dôverujeme.

Pretože takí sme.

VÝROBA STOLIČIEK

Naša spoločnosť sa venuje výrobe stoličiek už 30 rokov. Za toto dlhé obdobie sme vyrobili niekoľko desiatok tisíc stoličiek, preto sa považujeme za špecialistov v tomto segmente a je to istota pre Vás že ste na správnom mieste. Stále sledujeme nové dizajnérske trendy a naše portfólio produktov sa snažíme vždy doplniť o zaujímavé kusy podľa aktuálny trendov. Vieme, že pre vytvorenie príjemného pracovného prostredia veľa záleží aj na detailoch ako napr. farba poťahu, typ konštrukcie, prevedenie područiek, preto všetky naše výrobky sú variabilné a vieme ich vyrobiť presne podľa Vašej predstavy.

100% Handmade – My stále veríme v tom, že ručná práca je srdcom celej našej výroby a je nenahraditeľná pre precíznu výrobu čalúnených stoličiek. Preto, napriek automatizácie v mnohých odvetviach, my v našej výrobe sa stále spoliehame na našich kolegov.

Naše poslanie

Naším poslaním je vyrábať nábytok vo vysokej kvalite s modernými prvkami, za prijateľné ceny.

NAŠA VÍZIA

  • budeme najspoľahlivejšou spoločnosťou na Slovenskom trhu
  • vždy etický
  • strategickými partnermi pre zákazníkov v podnikateľskom prostredí
  • trvalo rastúcou a atraktívnou spoločnosťou
  • ambiciózna firma zameraná na neustále zlepšovanie kvality a služieb zákazníkom